توییتر می گوید اگر ایلان ماسک با این شرکت وارد معامله نمی شد، در چند ماه گذشته درآمد بیشتری کسب می کرد. این ادعا در گزارش مالی سه ماهه دوم این شرکت آمده است که درآمد …

توییتر می گوید اگر ایلان ماسک با این شرکت وارد معامله نمی شد، در چند ماه گذشته درآمد بیشتری کسب می کرد. این ادعا در گزارش مالی سه ماهه دوم این شرکت مطرح شد، زیرا درآمد آن از 1.19 میلیارد دلار در مدت مشابه سال قبل به 1.18 میلیارد دلار اعلام وصول.

توییتر می گوید درآمد تبلیغاتی آن ها ثابت باقی می ماند 2 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است. اما این شرکت همچنان باید درآمد تبلیغاتی خود را افزایش دهد. علاوه بر این، این شرکت معتقد است که شرایط عمومی اقتصادی بر وضعیت مالی آن در سه ماهه چهارم تأثیر خواهد داشت. با این حال، به گفته مدیران توییتر، بزرگترین مشکل رشد درآمد آنها خرید ایلان ماسک بود.

ماسک خرید این شبکه اجتماعی را در ماه آوریل آغاز کرد. اما او اخیرا پیشنهاد خود را پس گرفت و حالا دیگر نمی خواهد توییتر را بخرد. پس از نامه استعفای ماسک به کمیسیون بورس و اوراق بهادار، این شرکت از ثروتمندترین مرد جهان شکایت کرد و اکنون طرفین باید برای حل اختلاف به دادگاه مراجعه کنند.

قرارداد ایلان ماسک مشتریان توییتر را نگران کرده است

توییتر ایلان ماسک

این اتفاقات باعث شد توییتر برای فروش تبلیغات در پلتفرم خود با مشکل مواجه شود. بلومبرگ قبلاً در گزارشی اشاره کرده بود که این شرکت این کار را انجام داده است نگرانی های مشتری را به اطلاع عموم برسانید درباره قرارداد ایلان ماسک آنها در ابتدا نگران بودند که اجرای تغییراتی که ماسک پیشنهاد کرده بود، وضعیت را تشدید کند.

توییتر در سه ماهه دوم سال 2022 270 میلیون دلار ضرر خالص او در مدت مشابه سال گذشته 66 میلیون دلار سود کسب کرده بود. علاوه بر این، این شرکت در سه ماهه دوم سال 2021 رشد سالانه 74 درصدی را ثبت کرد، اما اکنون دوباره با مشکلات مالی مواجه شده است.

اما به نظر می رسد همه این جنجال ها باعث افزایش تعداد کاربران این شبکه اجتماعی شده است، چرا که تعداد آنها از 229 میلیون نفر در سه ماهه اول سال 2022 به 237 میلیون اعلام وصول

دیدگاهتان را بنویسید