ظاهرا سامسونگ بسیار نگران است که امسال برخلاف سنت سال های گذشته با حضور مدیرکل در بخش های مختلف جلسه ای با مدیران برگزار شود.

سامسونگ

بر اساس گزارش رئیس هیئت مدیره سامسونگدر اولین روز کاری سال جدید، لی جائه یونگ با مدیران تمامی بخش های این شرکت کره ای جلسه ای برگزار کرد. جائه یونگ از روسای این ادارات خواست تا فوراً یک طرح اضطراری برای مقابله با عدم قطعیت های فزاینده در اقتصاد جهانی ارائه دهند.

بر اساس گزارش شرکت رسانه ای کره ای پالس، این جلسه در تاریخ 2 ژانویه 2023 (12 دسامبر) و با حضور مدیران سامسونگ الکترونیکس، سامسونگ سی اند تی و بیمه عمر سامسونگ برگزار شد. در این دیدار، مقامات ارشد این شرکت کره ای در مورد اقدامات مختلف برای مدیریت کاهش تقاضای مصرف کنندگان در سراسر جهان در بازاری که از تورم و نرخ بهره بالا رنج می برد، بحث و تبادل نظر کردند.

لی جائه یانگ
لی جائه یانگ

کاهش تقاضای جهانی سامسونگ را نگران کرده است

هر سال که سال جدید شروع می شود، مدیرعامل سامسونگ برای تشویق کارمندان و بالا بردن روحیه آنها و همچنین راه اندازی یک پروژه جدید در صورت انجام شدن، از سایت های تجاری این شرکت بازدید می کند. اما امسال سامسونگ رویکرد متفاوتی در پیش گرفت و لی جائه یونگ تصمیم گرفت جلسه ای با مدیران بخش های مختلف در مورد کاهش تقاضای مصرف کننده برگزار کند که نشان می داد سامسونگ نگران این موضوع است.

سامسونگ نگران کندی اقتصاد جهانی است که طبق پیش بینی های اخیر کاملاً موجه است. پیش بینی ها حاکی از آن است که در سال جاری نه تنها درآمد و سود این شرکت کره ای از کسب و کار نیمه هادی ها شاهد کاهش چشمگیر خواهد بود، بلکه سایر کسب و کارهای آن مانند بخش تلفن های هوشمند نیز به دلیل افت جهانی با کاهش درآمد مواجه خواهند شد. . درخواست ها.

در حالی که انتظار می رود بازار تراشه در سال 2023 عملکرد ضعیفی داشته باشد، به نظر می رسد وضعیت بازار در سال 2024 کاملاً تغییر کرده است. بنابراین، تجارت نیمه هادی سامسونگ در سال آینده وضعیت بسیار بهتری را شاهد خواهد بود. با این حال، ما نمی دانیم که بازار گوشی های هوشمند در سال 2024 چگونه تغییر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید