آیا در تقویت حلقه های اینستاگرام خود مشکل دارید؟ شما جای درست آمده اید.

تقویت حلقه‌های اینستاگرام بسیار آسان است، چه در برنامه اینستاگرام یا از طریق داشبورد مدیریت رسانه‌های اجتماعی این کار را انجام دهید.

اما حقیقت این است که مشکلات زیادی در این راه وجود دارد. اگر تا به حال از فرآیند تقویت Reels احساس ناامیدی کرده اید: شما تنها نیستید. به همین دلیل است که ما این لیست فوق العاده از نکات عیب یابی برای تقویت حلقه های اینستاگرام را گردآوری کرده ایم.

اکنون این صفحه را علامت گذاری کنید تا دیگر مجبور نشوید تلفن خود را با ناراحتی در اتاق پرتاب کنید. سپس، برای پاسخ به رایج ترین مسائل مربوط به تقویت حلقه های اینستاگرام به ادامه مطلب بروید.

جایزه: دانلود کنید چالش قرقره 10 روزه رایگان، یک کتاب کار روزانه از اعلان‌های خلاقانه که به شما کمک می‌کند تا با حلقه‌های اینستاگرام شروع کنید، رشد خود را پیگیری کنید و نتایج را در کل نمایه اینستاگرام خود مشاهده کنید.

چرا نمی توانم قرقره های خود را تقویت کنم؟ 10 پیام خطا و مشکل رایج

اگر با ویژگی تقویتی جدید Reels اینستاگرام رابطه عشق و نفرت دارید، ما شما را احساس می کنیم. برخی از روزها، فقط چند ضربه طول می کشد تا محتوای عالی خود را به مخاطبان هدف خود منتقل کنید. در روزهای دیگر، به نظر می رسد هر چیزی که ممکن است اشتباه باشد، انجام می شود.

چرا می توانم این حلقه را تقویت کنم اما آن یکی را نه؟ آیا ارسال متقابل در فیس بوک زندگی من را خراب می کند؟ چرا حتی نمیتونم پیدا کردن دکمه تقویت امروز؟

حقیقت این است که هیچ رابطه ای با رسانه های اجتماعی کامل نیست. اما با داشتن دانش، ما می دانیم که شما بچه های دیوانه می توانید از طریق این تکه های خشن کار کنید. ما را کوپید صدا کنید: ما فقط می‌خواهیم به شما کمک کنیم دوباره عاشق حلقه‌های اینستاگرام شوید – و در سعادت به تقویت خود ادامه دهید.

برای اطلاع از رایج‌ترین پیام‌های خطای تقویت حلقه‌های اینستاگرام و نحوه جلوگیری از آنها، ویدیوی زیر را بخوانید یا تماشا کنید.

حلقه های به اشتراک گذاشته شده در فیس بوک را نمی توان به عنوان تبلیغات تقویت کرد

متأسفانه، اگر حلقه اینستاگرام خود را به فیس بوک ارسال کرده باشید، نمی توانید از عملکرد تقویت استفاده کنید.

ممکن است بدون اینکه بدانید Reel خود را به فیس بوک ارسال کرده اید.

به آخرین مرحله در فرآیند ایجاد و انتشار Reel فکر کنید: صفحه ای وجود دارد که در آن یک عنوان و هر برچسبی اضافه می کنید، یادتان هست؟ خب، اینجاست که گزینه «اشتراک گذاری در فیس بوک» را نیز پیدا خواهید کرد. اگر Past You آن کلید را فعال کردید، متأسفانه اکنون برای این پست خاص شانسی ندارید.

حلقه جدید را در فیس بوک به اشتراک بگذارید

چطوری میشه اینو تعمیر کرد

شما یک گزینه دارید: می توانید ویدیو را در اینستاگرام بارگیری کرده و مجدداً به اشتراک بگذارید، این بار مطمئن شوید که در فیس بوک پست متقاطع نگذارید.

هنگامی که حلقه اینستاگرام به طور انحصاری در اینستاگرام پست شد، باید بتوانید آن را تقویت کنید.

حلقه‌هایی که از موسیقی دارای حق نسخه‌برداری استفاده می‌کنند را نمی‌توان به عنوان تبلیغات تقویت کرد

اگر موسیقی دارای حق چاپ را در حلقه اینستاگرام خود قرار داده اید، متأسفانه نمی توانید عملکرد تقویت را اعمال کنید.

دلیل آن این است که استفاده از Boost محتوای ارگانیک و خلاقانه شما را به یک تبلیغ تبدیل می کند. تبلیغات مجاز به استفاده از کلیپ های موسیقی دارای حق نسخه برداری نیستند، حتی اگر ساعت ها صرف همگام سازی فیلم خود با آهنگ مورد علاقه خود Lizzo کرده باشید.

حلقه‌های غیرقابل دسترسی که از موسیقی دارای حق نسخه‌برداری استفاده می‌کنند را نمی‌توان به عنوان تبلیغات تقویت کرد

چطوری میشه اینو تعمیر کرد

اگر با این مشکل مواجه شده اید، باید ویدیوی خود را از ابتدا شروع کنید، این بار از موسیقی بدون حق نسخه برداری یا صدای اصلی استفاده کنید.

دکمه بوست در حلقه‌های اینستاگرام کجاست؟

تقویت حلقه های اینستاگرام در حال حاضر تنها یک گزینه برای حساب های تجاری اینستاگرام است. اگر دکمه تقویت را در حلقه‌های اینستاگرام خود نمی‌بینید، احتمالاً حساب تجاری ندارید.

خوشبختانه، هر کسی می تواند نمایه خود را از شخصی به تجاری تغییر دهد.

  • به نمایه خود بروید و روی نماد منوی تنظیمات در گوشه بالا سمت راست (سه خط افقی) ضربه بزنید.
  • ضربه زدن تنظیمات سپس حساب
  • سپس به پایین اسکرول کنید تا ضربه بزنید تغییر نوع حساب

از آنجا، دستورالعمل‌ها را دنبال کنید تا راه‌اندازی حساب تجاری اینستاگرام خود را به پایان برسانید. (برای بررسی کامل، راهنمای ما برای تغییر نمایه شما در اینجا آمده است.)

راه اندازی حساب کاربری تجاری اینستاگرام

هنگامی که خود را به عنوان یک حساب تجاری شناسایی کردید، باید بتوانید به میزان دلخواه خود را تقویت کنید. برو ببرشون ببر

نکته حرفه ای: یکی دیگر از چیزهای عالی در مورد داشتن یک پروفایل تجاری در اینستاگرام؟ می‌توانید آن را به داشبوردهای رسانه‌های اجتماعی مانند Hootsuite متصل کنید و حلقه‌های اینستاگرام و همچنین پست‌ها و استوری‌های خود را از قبل برنامه‌ریزی کنید.

به علاوه، می‌توانید حلقه‌های اینستاگرام خود را از اینجا نیز تقویت کنید. او بسته کامل است، ماماااا!

Hootsuite را با 0 دلار امتحان کنید

شما اجازه تبلیغ این پست را ندارید

اگر این پیام را دریافت می کنید که مجوز تقویت حلقه اینستاگرام را ندارید، ممکن است مشکل در فیس بوک برطرف شده باشد.

همانطور که احتمالاً هنگام تنظیم نمایه تجاری خود متوجه شده اید، هر حساب اینستاگرام تجاری باید به یک صفحه فیس بوک متصل شود. اما اگر به نحوی از لیست مدیریت در آن صفحه فیس بوک حذف شده اید، ممکن است با تبلیغات در اینستاگرام با مشکلاتی روبرو شوید.

برای اطمینان از داشتن مجوز مدیر برای صفحه متصل خود به فیس بوک بروید. حتی ممکن است بخواهید اکانت اینستاگرام خود را از آن صفحه جدا کرده و دوباره آن را وصل کنید.

اضافه کردن یا حذف حساب های اینستاگرام از مرکز حساب های فیس بوک

برای جدا کردن یک صفحه فیس بوک از حساب اینستاگرام خود، به تنظیمات پروفایل خود بروید و به مرکز حساب های متا بروید. روی حساب‌ها ضربه بزنید و صفحه فیس‌بوک که باگ است را حذف کنید. اکنون، می‌توانید دوباره شروع کنید و دوباره صفحه فیس بوک را اضافه کنید.

حلقه های حاوی گیف یا جلوه های دیگر را نمی توان به عنوان تبلیغات تقویت کرد

اگر یک گیف در Reel خود دارید، نمی‌توانید آن را تقویت کنید. گیف‌ها محتوای هنری دارای حق نسخه‌برداری هستند، بنابراین متأسفانه شما مجاز به استفاده از آن‌ها در ویدیوهای تجاری نیستید.

حلقه های حاوی گیف یا جلوه های دیگر را نمی توان به عنوان تبلیغات تقویت کرد

برای جلوگیری از این خطا، Reel خود را بدون گیف و دوباره ارسال کنید. اکنون باید بتوانید حلقه اینستاگرام خود را تقویت کنید.

قرقره های حاوی عناصر قابل ضربه زدن را نمی توان تقویت کرد

شما مجاز به تقویت حلقه ها با برچسب های تعاملی نیستید… با یک استثنا.

برچسب‌هایی که ممنوع می‌شوند عبارتند از: سؤالات، @ نام‌گذاری یا هر چیزی که دارای مقیاس کشویی ایموجی است.

چی است مجاز: برچسب نظرسنجی.

ما مغزمان را به هم ریخته‌ایم تا بفهمیم که چرا این مخالف قوانین رفتاری اینستاگرام است، اما کم‌کم است. گاهی اوقات اینستاگرام درست مثل یک والدین ناامید کننده است، حدس می زنیم؟ “چون من گفتم باید دلیل کافی باشد!”

برچسب نظرسنجی با متن "اگر شما راننده تاکسی بودید، متر را روشن می گذاشتید" آره یا نه

چطوری میشه اینو تعمیر کرد

اگر با این مشکل مواجه شده اید، راه حل کاملاً واضح است، اما ما به هر حال آن را می گوییم: Reel خود را بدون آن عنصر برچسب قابل لمس بازسازی کنید. اگر می‌خواهید بینندگان خود را با سؤالی درگیر کنید، سعی کنید از متن یا ابزار صداگذاری برای پرسیدن سؤال بزرگ استفاده کنید. همچنین می‌توانید از عنوان برای بیان سؤال جذاب خود استفاده کنید.

وضوح این ویدیو خیلی پایین است

اینستاگرام فقط می خواهد محتوایی با ظاهر عالی را تقویت کند. (بله، درست است، به نظر می رسد مهم است.) اگر ویدیوی شما با مشخصات Reels اینستاگرام مطابقت ندارد و وضوح پایینی دارد یا در فرمت عمودی نیست، احتمالاً تقویت شما رد می شود. (ما همچنین در آزمایشات خود متوجه شدیم که ویدیوهایی که شامل بزرگنمایی هستند باعث مشکل وضوح می شوند.)

حلقه را نمی توان تقویت کرد زیرا وضوح بسیار پایین است

چطوری میشه اینو تعمیر کرد

تمام قرقره های اینستاگرام باید 1080 پیکسل عرض و 1920 پیکسل ارتفاع داشته باشند و نسبت تصویر 9:16 را رعایت کنند. با برگه تقلب اندازه قرقره اینستاگرام 2022: مشخصات، نسبت ها و موارد دیگر، درباره جزئیات فنی Reels بیشتر بدانید.

این ویدیو خیلی طولانی است

در حالی که قرقره های اینستاگرام می تواند تا 90 ثانیه طول بکشد، شما فقط مجاز به تقویت حلقه های اینستاگرام هستید که 60 ثانیه یا کمتر هستند.

چطوری میشه اینو تعمیر کرد

اگر تقویت شما به دلیل طولانی بودن رد می شود، وقت آن است که کلاه ویرایشگر خود را بپوشید و به خرد کردن بپردازید. به عقب برگردید و حلقه خود را تا 60 ثانیه ویرایش کنید و دوباره سعی کنید آن را تقویت کنید.

حلقه ویرایش گیاه گلخانه ای

قرقره هایی که از جلوه ها استفاده می کنند را نمی توان به عنوان تبلیغات تقویت کرد

زیبایی کتابخانه فیلتر و جلوه های اینستاگرام این است که هر کسی می تواند با AR خلاقیت داشته باشد و خودش اضافه کند. اینگونه است که ما چنین انتخاب قوی ای را بدست می آوریم، از نورپردازی بد بو دیسکو گرفته تا فیلتر عینک آفتابی و بزی که به ما امکان می دهد شبیه گای فیری شویم.

استفاده از فیلترهای خود اینستاگرام در حلقه های تقویت شده خود مشکلی ندارد، اما اگر از افکتی استفاده می کنید که توسط شخص ثالث طراحی شده است، تلاش شما برای تقویت مسدود خواهد شد.

حلقه هایی که از جلوه ها استفاده می کنند را نمی توان به عنوان تبلیغات تقویت کرد

متأسفانه هیچ راه حلی برای این مورد وجود ندارد – فقط باید ویدیوی خود را بدون افکت دوباره فیلم برداری کنید، یا یک حلقه غیرفیلتر نشده را برای تقویت انتخاب کنید.

چرا نمی توانم حلقه های خود را در فیس بوک تقویت کنم؟

ما متوجه شدیم که شما می خواهید همه در هر پلتفرمی تمام محتوای باورنکردنی شما را ببینند، اما واقعیت این است که در حال حاضر نمی توانید Reels را در فیس بوک تقویت کنید.

به نظر بسیار محتمل است که فیس بوک در نهایت این ویژگی تبلیغاتی را اضافه کند، اما در حال حاضر، تقویت Reel در فیس بوک امکان پذیر نیست.

آنچه شما می توان با این حال، یک پست ویدیویی در فیس بوک را تقویت کنید. بنابراین اگر یک قرقره شگفت‌انگیز دارید که به سادگی باید آن را با جهان به اشتراک بگذارید، فقط آن را در تلفن خود دانلود کنید و سپس به عنوان یک پست ویدیویی استاندارد در صفحه فیس بوک خود آپلود کنید. از آنجا، روی تقویت ضربه بزنید تا مخاطبان هدف، بودجه، طول کمپین و غیره را تعیین کنید.

در اینجا یک راهنمای کامل برای تقویت پست‌های فیس‌بوک وجود دارد که در صورت تمایل می‌توانید به آنها توجه کنید. نکته داغ: می توانید یک پست فیس بوک را برنامه ریزی کنید و آن را مستقیماً از داشبورد Hootsuite تقویت کنید. چه کسی به قرقره نیاز دارد؟! تمام شدیم!

امیدواریم این راهنما به شما کمک کرده باشد که مشکلات خود را با تقویت حلقه‌های اینستاگرام برطرف کنید. به یاد داشته باشید، تقویت Reel تنها یکی از گزینه های تبلیغاتی اینستاگرام است – در اینجا درباره تبلیغات Reels اینستاگرام بیشتر بدانید.

از داشبورد فوق العاده ساده Hootsuite به راحتی Reels را در کنار سایر محتوای خود برنامه ریزی و مدیریت کنید. حلقه‌ها را برنامه‌ریزی کنید تا زمانی که در OOO هستید، به صورت زنده پخش شوند، در بهترین زمان ممکن پست کنید (حتی اگر در خواب عمیق هستید)، و بر میزان دسترسی، لایک‌ها، اشتراک‌گذاری‌ها و موارد دیگر نظارت کنید.

شروع کنید

با برنامه ریزی آسان Reels در زمان و استرس کمتری صرفه جویی کنید و نظارت بر عملکرد از Hootsuite. به ما اعتماد کنید، این بسیار آسان است.

دیدگاهتان را بنویسید